Dnes je: 21.9.2018. Svátek má Matouš, zítra: Darina blahopřejeme!

   Nabídky úřadu práce  |  Aktuality z radnice  |  Přehled tisku  |  MHD Brno  |  IDS JMK  |  Koupaliště  |  Kurz ČNB  |  Hantec  |  Astrologie klasická  |  Astrologie čínská  |  Numerologie  |  Vtipy  |  Počasí

Zpravodaj Přehled z tisku Informace o výlukách MHD Počasí Nabídka práce Kurzovní lístek Hantec Vtipy Koupaliště a bazény Ubytování v brně O nás
Informace DPmB

Dočasné přeložení zastávky Juliánov
Z důvodu opravy povrchu chodníku bude od 8:00 hod. v pátek 13. července 2018 do ukončení prací (předpoklad v pátek 20. července 2018) dočasně přeložena zastávka Juliánov pro autobusy ve směru k Dělnickému domu.

 Zastávka autobusu Juliánov směr Dělnický dům (pro linky 58, 78, N97) bude přeložena 150 metrů vpřed (za výjezd ze smyčky tramvají)!

Výluka tramvají mezi zastávkami Česká – Moravské náměstí
Z důvodu opravy kolejí bude od zahájení provozu denních linek v pondělí 16. července 2018 do ukončení prací (předpoklad v pátek 27. července 2018) vyloučen provoz tramvají mezi zastávkami Česká a Moravské náměstí.

 Linka 6 bude v provozu pouze v úseku Starý Lískovec, smyčka – Česká. Vynechá všechny zastávky v úseku Moravské náměstí – Královo Pole, nádraží.
     Výlukový jízdní řád linky 6 – ke stažení

 Dopravu z Králova Pole, nádraží zajistí mimořádná tramvajová linka P6.

 Linka P6 po trase a zastávkách Královo Pole, nádraží – po trase a zastávkách linky 6 – Moravské náměstí (zastávky linky 1) – Malinovského náměstí (zastávky linky 1) – Hlavní nádraží (1. a 2. kolej) – Nové sady (1. a 2. kolej) – Hybešova – Václavská – Mendlovo náměstí (nástup: smyčka tramvají). Vybrané spoje budou v provozu pouze v úseku Královo Pole, nádraží – Nové sady (pro výstup obslouží také zastávku Nové sady, smyčka).
     Jízdní řád linky P6 – ke stažení

 Linka H4 bude v provozu pouze v úseku Mendlovo náměstí – Česká. Vynechá zastávku Komenského náměstí, zastávka Česká bude pouze pro linku H4 přeložena k parku na Moravském náměstí (před křižovatku s ulicí Rooseveltovou, ve směru od České).


Výluka v ulici Páteřní (ZMĚNA TERMÍNU ZAHÁJENÍ)
 POZOR, ZMĚNA TERMÍNU ZAHÁJENÍ! Na základě aktuálních informací od zhotovitele stavby bude výluka zahájena o 1 den později, tzn. v úterý 17. července 2018 v 9:00 hod.!

Z důvodu provádění stavebních úprav komunikace, včetně zřízení nových nástupišť autobusové zastávky, bude od 9:00 hod. v úterý 17. července 2018 do ukončení prací (předpoklad 31. října 2018) omezen provoz veškeré dopravy v ulici Páteřní.

 Linky 54, N98 a případné autobusy náhradní dopravy za linku 1 pojedou pouze ve směru k Zoologické zahradě mezi zastávkami Ondrouškova – Přístaviště odklonem a zastávky Kubíčkova a Rakovecká obslouží v přeložených polohách. Ve směru na Ečerovu pojedou po svých trasách, pouze zastávku Kubíčkova obslouží v přeložené poloze.

 Zastávka Kubíčkova ve směru na Ečerovu bude přeložena 200 metrů vzad.

 Zastávka Kubíčkova ve směru k Zoologické zahradě bude přeložena na ulici Vejrostovu (pod most tramvajové trati).

 Zastávka Rakovecká ve směru k Zoologické zahradě bude obsluhována pouze linkou 303 a případnými autobusy náhradní dopravy za tramvaje ze smyčky Rakovecká! Pro linky 54, N98 a případné autobusy náhradní dopravy za linku 1 bude přeložena na ulici Stará dálnice (ke křižovatce s ulicí Rakovecká).

 Schéma dopravních opatření – ke stažení

Změny v jízdních řádech od pondělí 9. července 2018
Od pondělí 9. července 2018 došlo ke změnám v jízdních řádech linek 55 a 78.

 Jízdní řády uvedených linek platné od 9.7.2018 naleznete na našich webových stránkách v sekcích Jízdní řády linkové a Jízdní řády zastávkové.

Výluka v ulicích Obvodová, Stará dálnice a Žebětínská
Z důvodu konání sportovní akce bude ve čtvrtek 12. července 2018 od 9:00 hod. do 13:00 hod. a dále v pátek 13. července 2018 od 9:00 hod. do 16:00 hod. výrazně omezen provoz veškeré dopravy v Bystrci, zejména v ulicích Obvodová, Stará dálnice a Žebětínská.

 Linka 50 pojede mezi zastávkami Zoologická zahrada – Bellova obousměrným odklonem. Vynechá zastávky Náměstí 28. dubna, Vondrákova, Laštůvkova, Wollmanova, Adamcova, Štouračova, Stará dálnice a Kohoutovice, hájenka, na odklonové trase obslouží pouze zastávku Voříškova.

 Linka E50 pojede mezi zastávkami Ečerova – Jírovcova obousměrným odklonem. Vynechá zastávky Adamcova a Kohoutovice, hájenka, na odklonové trase obslouží pouze zastávky Ondrouškova a Voříškova.

 Linka 52 ve směru z Mendlova náměstí na Zoologickou zahradu pojede mezi zastávkami Kohoutovice, hájenka – Bartolomějská odklonem. Vynechá zastávky Stará dálnice, Kopce, Kohoutovická, Žebětín, škola a Žebětín, hřbitov, na odklonové trase obslouží pouze zastávky Jírovcova a Borovník. Zastávku Křivánkovo náměstí obslouží na zastávce běžně používané pro směr Mendlovo náměstí (v ústí ulice Dlážděné).

 Linka 52 ve směru od Zoologické zahrady na Mendlovo náměstí pojede mezi zastávkami Bartolomějská - Kohoutovice, hájenka odklonem. Vynechá zastávky Křivánkovo náměstí (v ústí ulice Dlážděné), Žebětín, škola, Kohoutovická, Kopce a Stará dálnice, na odklonové trase obslouží pouze zastávky Borovník a Jírovcova. Zastávku Křivánkovo náměstí obslouží pouze jednou, a to na ulici Kohoutovické.

 Linka 54 pojede mezi zastávkami Zoologická zahrada – Ondrouškova obousměrným odklonem. Vynechá zastávky Zoologická zahrada (u tramvaje), Přístaviště, Rakovecká a Kubíčkova, na odklonové trase obslouží pouze zastávky Náměstí 28. dubna (jen směr Kamechy), Laštůvkova (jen směr Zoo), Vondrákova a Wollmanova.

 Linka 303 pojede mezi zastávkami Rakovecká (obslouží zastávku v přeložené poloze) – Zoologická zahrada obousměrným odklonem. Vynechá zastávky Zoologická zahrada (u tramvaje) a Přístaviště, na odklonové trase nebude obsluhovat žádné zastávky. Zastávku Rakovecká obslouží v přeložené poloze na ulici Páteřní (u křižovatky s ulicí Rakovecká).

 Zastávky Adamcova, Kopce, Kohoutovická, Kubíčkova (zastávka autobusu), Přístaviště (zastávka autobusu), Stará dálnice, Štouračova, Zoologická zahrada (u tramvaje), a Žebětín, škola nelze po dobu výluky obsloužit!

 
Schéma dopravních opatření – ke stažení

Výluka na Moravském náměstí (směr ulice Milady Horákové)
Z důvodu rekonstrukce inženýrských sítí a opravy tramvajové tratě je od zahájení provozu nočních linek v noci z pátku na sobotu 29./30. června 2018 do pátku 31. srpna 2018 vyloučen provoz veškeré dopravy mezi zastávkou Moravské náměstí a ulicí Milady Horákové.

 Linka 3 je v provozu pouze v úseku Stará osada – Moravské náměstí (přeložená zastávka na ulici Milady Horákové, u křižovatky s ulicí Koliště). Vynechává všechny zastávky v úseku Česká – Bystrc, Rakovecká.

 Linka 5 je v provozu pouze v úseku Štefánikova čtvrť – Moravské náměstí (přeložená zastávka na ulici Milady Horákové, u křižovatky s ulicí Koliště). Vynechává všechny zastávky v úseku Česká – Ústřední hřbitov - smyčka.

 Linka 9 je MIMO PROVOZ. Dopravu do Juliánova zajišťuje odkloněná linka 8 (viz samostatná informace k výluce tramvají do Líšně a na Stránskou skálu), dopravu z Lesné zajišťuje linka 11 (viz popis dále).

 Dopravu z Lesné zajišťuje tramvajová linka 11, odkloněná z Malinovského náměstí na Hlavní nádraží. Linka vynechává všechny zastávky v úseku Česká – Bystrc, Rakovecká (v tomto úseku využijte linku x14).

 Linka 11 je v provozu i v nepracovní dny po trase Čertova rokle – Zemědělská – Jugoslávská – Tkalcovská – Malinovského náměstí – Hlavní nádraží (1. a 2. kolej). Vynechává všechny zastávky v úseku Česká – Rakovecká, na Hlavním nádraží je v obou směrech provozně propojena s linkou 12 (vozy pokračují v jízdě bez nutnosti přestupu).

 Dopravu z Bystrce a Ústředního hřbitova zajišťuje mimořádná tramvajová linka x14.

 Linka x14 je v provozu po trase Bystrc, Rakovecká – Vozovna Komín – Tábor – Česká – Šilingrovo náměstí – Mendlovo náměstí – Ústřední hřbitov - smyčka.

 Linka 67 ve směru do Jundrova jede mezi zastávkami Moravské náměstí (zastávka linky 1) – Schodová odklonem. Vynechává zastávku Náměstí 28. října, náhradou obsluhuje dočasně zřízenou zastávku Lužánecká (na ulici Lužánecké, u parku Vrchlického sad).

 Linka 67 ve směru do Avionu jede mezi zastávkami Náměstí 28. října – Malinovského náměstí odklonem. Vynechává zastávku Moravské náměstí, náhradou obsluhuje dočasně zřízenou zastávku Janáčkovo divadlo (na ulici Jezuitské, u křižovatky s ulicí Rooseveltovou).

 Linky N92 a N93 ve směru do centra jedou mezi zastávkami Dětská nemocnice – Malinovského náměstí odklonem. Zastávku Náměstí 28. října obsluhují v přeložené poloze na ulici Příkop (u křižovatky s ulicí Milady Horákové)vynechávají zastávku Moravské náměstí a obsluhují dočasně zřízenou zastávku Janáčkovo divadlo (na ulici Jezuitské, u křižovatky s ulicí Rooseveltovou).

 Linky N92 a N93 ve směru z centra jedou mezi zastávkami Moravské náměstí (zastávka linky 1) – Dětská nemocnice odklonem. Zastávku Náměstí 28. října obsluhují v přeložené poloze na ulici Drobného (zastávka linky 67 směr Avion).

 Zastávka Moravské náměstí (směr ulice Milady Horákové) je přeložena na ulici Milady Horákové (ke křižovatce s ulicí Koliště) a obsluhována pouze linkami 3 a 5.

 
Schéma dopravních opatření – ke stažení

Jednosměrná výluka na Slovanském náměstí
Z důvodu pokračující etapové rekonstrukce inženýrských sítí je od zahájení provozu denních linek v sobotu 30. června 2018 do ukončení prací (předpoklad 31. července 2018) omezen provoz na části Slovanského náměstí. Na tuto výluku bude bezprostředně navazovat kompletní uzavírka Slovanského náměstí (předpoklad srpen 2018).

 Linky 30, 44 a 53 jedou ve směru na Skácelovu mezi zastávkami Semilasso – Skácelova jednosměrným odklonem. Vynechávají zastávku Husitská, zastávku Slovanské náměstí obsluhují v přeložené poloze na ulici Berkově (u křižovatky s ulicí Sadovského).

 Linky 32 a 67 jedou i nadále po výlukových trasách zcela mimo Slovanské náměstí, podrobnosti viz samostatná informace k výluce v ulici Chodské.

 Zastávku Husitská (směr Slovanské náměstí) nelze obsloužit!

 Zastávka Slovanské náměstí (na Slovanském náměstí, směr Skácelova) je přeložena na ulici Berkovu (ke křižovatce s ulicí Sadovského)!

Výluka v ulici Gorazdově
Z důvodu opravy inženýrských sítí je od zahájení provozu denních linek v sobotu 30. června 2018 do 31. srpna 2018 omezen provoz v ulici Gorazdově.

 Linka 80 jede ve směru z České mezi zastávkami Česká – Hrad Špilberk odklonem. Vynechává zastávku Úvoz, na odklonové trase obsluhuje zastávku Šilingrovo náměstí (na ulici Pellicově, u křižovatky s ulicí Husovou). V opačném směru jede po pravidelné trase.

 Schéma dopravních opatření – ke stažení

Výluka v obci Česká
Z důvodu opravy povrchu komunikace je od nedělie 1. července 2018 do ukončení prací (předpoklad 29. července 2018) omezen průjezd obcí Česká.

 Linky 71, 310 a N91 jedou pouze ve směru do Kuřimi mezi zastávkami Česká, Hlavní – Kuřim, Díly pod svatým Jánem odklonem a vynechávají zastávku Česká, UP závody.

 Podrobné informace o výluce naleznete na stránkách www.idsjmk.cz

Doplnění zastávek do tras linek 81 a 82
Od pondělí 2. července 2018 došlo k úpravě obsluhy jednotlivých zastávek na trasách linek 81 a 82.

 Linka 81 nově obsluhuje zastávky Komenského náměstí, Čápkova, Charvatská (na ulici Dobrovského, u křižovatky s ulicí Chodskou) a Kartouzská. Linka z důvodu změny trasy vynechává zastávky Štefánikova a Úvoz (na ulici Údolní).

 Linka 82 nově obsluhuje zastávky Tomáškova, Uzavřená, Pod nemocnicí a Dunajská (pouze směr Valašská, zastávka na ulici U hřiště).

Omezení provozu spojů s rozšířenou přepravou jízdních kol
Z důvodu změny jízdního řádu linky 55 (linka v červenci a srpnu zajišťuje náhradní dopravu za tramvaje do sídliště Líšeň a je zajištěna kloubovými autobusy s větší přepravní kapacitou) došlo v období od 30. června 2018 do 31. srpna 2018 k omezení provozu spojů s rozšířenou přepravou jízdních kol.

 Spoje, zajišťované autobusem s nosičem kol na zadním čele vozidla, jsou v provozu pouze v nepracovních dnech na lince 57.

Informace o organizaci dopravy o letních prázdninách 2018

Provoz dopravy v období letních prázdnin

V pracovních dnech od pondělí 2. července do pátku 31. srpna 2018 je z důvodu výrazně snížené poptávky po přepravě vedena doprava na linkách 1 - 84 podle omezených jízdní řádů pro PRACOVNÍ DNY - PRÁZDNINY a rovněž nejsou v provozu zvláštní autobusové školní spoje.

V této souvislosti došlo také k dílčím změnám některých jízdních řádů.

Zároveň upozorňujeme na probíhající výluky popsané v samostatných textech!

 
Schéma dopravních opatření v průběhu letních prázdnin – ke stažení


Provoz retro tramvaje v průběhu letních prázdnin
V červenci a srpnu 2018 došlo z důvodu dočasného zrušení linky 10 (probíhající výluka tramvají do Líšně a na Stránskou skálu) ke změně linky, na kterou jsou nasazovány retro tramvaje.

Provoz těchto vozidel je zajištěn i nadále vždy 1. a 3. sobotu v měsíci na tramvajové lince x14 na trase Rakovecká – Vozovna Komín – Konečného náměstí – Česká – Mendlovo náměstí – Ústřední hřbitov-smyčka.

Výluka tramvají v ulici Rašínově
Z důvodu opravy kolejí je od zahájení provozu denních linek v sobotu 30. června 2018 do pátku 31. srpna 2018 vyloučen provoz tramvají v ulici Rašínově.

 Linka 4 jede mezi zastávkami Hlavní nádraží – Komenského náměstí obousměrným odklonem ulicí Husovou. Vynechává zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká.

 Linka 9 je MIMO PROVOZ (viz samostatná informace k výluce na Moravském náměstí).

 Zastávky Zelný trh a Náměstí Svobody v obou směrech nelze obsloužit!

 Zastávka Česká je bez obsluhy linkou 4!

 
Schéma dopravních opatření – ke stažení

Výluka tramvají do Líšně a na Stránskou skálu
Z důvodu rekonstrukce tramvajové tratě je od zahájení provozu denních linek v sobotu 30. června 2018 do pátku 31. srpna 2018 vyloučen provoz tramvají do Líšně a na Stránskou skálu.

 Linka 8 je v provozu pouze v úseku Starý Lískovec, smyčka – Geislerova a dále jede odklonem do Juliánova. Vynechává všechny zastávky v úseku Židovský hřbitov – Mifkova. V úseku Geislerova – Juliánov nahrazuje linku 9, která je mimo provoz (viz samostatná informace k výluce na Moravském náměstí).

 Linka 10
 je MIMO PROVOZ.

 Náhradní dopravu do Líšně zajišťují pravidelné autobusové linky 55, 58 a 78.

 Náhradní dopravu na Stránskou skálu nelze zajistit. Částečnou obsluhu lokality Stránská skála zajišťuje pravidelná autobusová linka 75 po běžné trase s možností pěší docházky ze zastávek Podstránská a Bělohorská, ze zastávky Bělohorská lze také využít linku 55.

 Tramvajové zastávky Židovský hřbitov, Krásného, Bělohorská, Bílá hora, Líšeňská, Novolíšeňská, Masarova, Kotlanova, Jírova, Mifkova, Podstránská, Stránská skála a Stránská skála - smyčka nelze obsloužit!

 
Schéma dopravních opatření – ke stažení

Dočasné přeložení zastávky Juliánov

Výluka tramvají mezi zastávkami Česká – Moravské náměstí

Výluka v ulici Páteřní (ZMĚNA TERMÍNU ZAHÁJENÍ)

Změny v jízdních řádech od pondělí 9. července 2018

Výluka v ulicích Obvodová, Stará dálnice a Žebětínská

Výluka na Moravském náměstí (směr ulice Milady Horákové)

Jednosměrná výluka na Slovanském náměstí

Výluka v ulici Gorazdově

Výluka v obci Česká

Doplnění zastávek do tras linek 81 a 82

Omezení provozu spojů s rozšířenou přepravou jízdních kol

Informace o organizaci dopravy o letních prázdninách 2018

Provoz retro tramvaje v průběhu letních prázdnin

Výluka tramvají v ulici Rašínově

Výluka tramvají do Líšně a na Stránskou skálu

21.9.2018 14:15:29
Chemické látky - Na POZEMNÍ KOMUNIKACI - Brno-venkov
Únik provozních kapalin z osobního automobilu jsme zasypali sorbentem a vozovku očistili.

21.9.2018 13:26:54
Dopravní nehoda - SE ZRANĚNÍM - Brno-venkov
Dopravní nehoda 3 osobních automobilů. Jedné osobě jsme poskytli první pomoc. Celkem 2 zraněné osoby v péči ZZS. Provádíme regulaci dopravy.

21.9.2018 13:18:33
Technická pomoc - ODSTRANĚNÍ STROMU - Blansko
Strom hrozící pádem na vozovku. Strom jsme pořezali a provedli úklid vozovky.

21.9.2018 11:22:33
Požár - POLNÍ POROST, TRÁVA - Vyškov
P odpadu klestí. Uhasili jsme P proudem C, likvidace v 11:50 hod.

21.9.2018 11:22:25
Dopravní nehoda - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - Vyškov
DN OA a NA, bez zranění, bez úniku PK. Pomohli jsme MP řídit dopravu.

21.9.2018 11:20:16
Požár - VÝŠKOVÉ BUDOVY - Vyškov
P kulturního domu. Na místě je tiskový mluvčí.

21.9.2018 10:59:19
Požár - VÝŠKOVÉ BUDOVY - Brno-město
P v bytě. 1 zraněná osoba. Lokalizace - 11:13

Vlakové linky S6,R56 - Stanice Šlapanice – porucha na zabezpečovacím zařízení

Dlouhodobá výluka na linkách R11, S4 a S41

Nové spojení do Aqualandu Moravia - AQUABUS

Výluka Plotní, Dornych, Zvonařka od 30. 6. 2018

Doprava o letních prázdninách a během státních svátků

Změny v Letovicích - otevření terminálu Letovice, žel. st. a úprava nástupišť na náměstí

Výluka Těšetice - od 1. 7. 2018

Výluka na lince 152 v Blansku

Změny na linkách 41, 71, 310 a N91 na Kuřimsku

Přesun zastávky Tišnov, čerpací stanice

BRNO: Zahájení provozu historických linek H4 a H24

Aktualizace: Výluka na lince S91 a linkách 930 a 935

Výluky na linkách S6 a R56 (Brno - Slavkov u Brna a Veselí n. Mor. – St. Město u Uh. Hradiště)

Výluka Moutnice další etapa od 1. 6. 2018

Výluka v Šaraticích

Výluka mezi Tišnovem a Drásovem na lince 311 - etapa II od 1. 5. 2018

Pokračování výluky Deblín od 1. 5. 2018

Pokračování výluky v Tišnově, ulice Brněnská od 1. května 2018

Výluka v Dobšicích - další etapa

Výluka v Horním Štěpánově

AKTUALIZACE OD 1. 7. 2018: Dlouhodobá výluka na lince S8 Břeclav - Novosedly

Velká výluka mezi Vyškovem a Tučapy a výluka Vyškov, Purkyňova

Výluka na lince 822 mezi Šanovem a Velkým Karlovem

AKTUALIZACE: Výluka v Březině na linkách 157, 201 a 216

Výluka na lince 801 ve Znojmě

Brno: výluka na tramvaji 6 a H4

S přáteli IDS JMK na výlet: Parníkem po přehradě, ale ne té brněnské

Omezení na lince 303 (12. a 13. 7. 2018)

FOTOSOUTĚŽ: vaše cesta. váš okamžik. vaše fotka.

Přesun zastávky Slavkov u Brna, poliklinika

BRNO: Výluka v ulici Gorazdově

BRNO: Výluka tramvají v ulici Rašínově

BRNO: Výluka tramvají do Líšně a Stránskou skálu

BRNO: Výluka na Moravském náměstí

Výluka Podolí

BRNO: Jednosměrná výluka na Slovanském náměstí

BRNO: LETNÍ VÝLUKY

Přesun zastávky Prusy-Boškůvky, Boškůvky

BRNO: Jednosměrná výluka na letiště Brno-Tuřany

Výluka na lince 301 v úseku Rovečné, rozc. – Nyklovice

Omezení dopravy v Bučovicích - ulice Mírová

Výluka v ulici Selské

Výluka Tučapy - Vyškov od 1. 5. 2018

Výluka Jamolice - 2. etapa od 5. května

Výluka na linkách 935 a 940 mezi Malou Vrbkou a Hrubou Vrbkou

BRNO: Dlouhodobá výluka v ulici Údolní

Změna trasy linky E76

Výluka v ulici Chodské v Brně

Dlouhodobá výluka na trati Brno - Tišnov (- Žďár nad Sázavou)

Změny zastávek v Horním Štěpánově

Prodlouženo: Výluka v Mikulově - ulice Koněvova

Výluka na lince 256

Přesun zastávky Pohořelice, obchod. akademie

Výluka v Hrubé Vrbce (aktualizace od 2. 5. 2018)

Změny zastávek v Boskovicích (Boskovice, U Kapličky a Boskovice, L. Vojtěcha) od 5. 3. 2018

Výluka autobusů v ulici Černovické - linka E75

Přesun zastávky Blansko, Podlesí ve směru Blansko, poliklinika

Drobná změna na lince 811

Provoz historické tramvaje na lince 10

Zastávka Příbram na Moravě, Jednota bez obsluhy linkou 420

Dáváte bezdomovcům a žebrákům peníze?
ANO
0 %
NE
100 %
EUR125,56
GBP128,844
HRK13,442
PLN15,955
USD121,71


Copyright ©2oo0-2o18 wwwbrno.cz :: Jiří Sychra :: email:
Vstup na tyto stránky je zcela dobrovolný. O uživatelích neukládáme žádné informace, kromě zpracování IP adresy a typu prohlížeče z principu sledování statistik přístupů. Informace vyplněné ve formulářích jsou zpracované pouze pro okamžitý výstup. U numerologie / astrologie žádná vámi zadaná data neukládáme ani nearchivujeme. Jsou zpracována pouze v rámci výpočtu a vyhodnocení a po zobrazení výsledku ihned zapomenuta. Obsah stránek je přebírán převážně z veřejně dostupných zdrojů. Veškerá autorská práva patří autorům obsahu těchto zdrojů. Mezi hlavní zdroje patří oficiální stránky Magistrátu města Brna, Dopravního podniku města Brna, Integrovaného dopravního systému JMK a Úřadu práce. Dále jsou přebírány přímé odkazy na články online preriodik Brněnského Deníku a iDnes.cz. Za obsah a pravdivost textu z těchto zdrojů nebereme žádnou zodpovědnost. Informace o počasí poskytuje se souhlasem Meteopress s.r.o. Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.